Pakiety

Pakiety dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do skorzystania z różnorodnej oferty w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, psychologii i neurologopedii.

Zdrowy Kręgosłup

Cena: 100 zł (8 wejść)
Czas trwania: 45 minut
Wymagana konsultacja terapeutyczna

Głównym celem programu Zdrowy Kręgosłup jest profilaktyka dolegliwości bólowych kręgosłupa poprzez wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz zwiększenie zakresu ruchomości w stawach. Zajęcia prowadzone są w grupach 10 – 15 osobowych przez fizjoterapeutę w oparciu o metodę Pilates i edukację z zakresu prawidłowych wzorców ruchu. Pakiet przeznaczony jest dla osób, które narażone są na przeciążenia mięśniowo – szkieletowe wynikające z wykonywanej pracy lub aktywności fizycznej. Dostępność pakietu: poniedziałek, piątek 18:00 – 18:45

Mini Medi SPA

Cena: 20 zł (1 wejście)
90 zł ( 5 wejść)
160 zł ( 10 wejść)
Czas trwania: 60 minut
Wymagana konsultacja terapeutyczna

To zestaw 3 zabiegów z wykorzystaniem dobroczynnego działania wody i światła. W skład Pakietu Mini Spa wchodzą: hydromasaż na łóżku AQAMED, sauna IR lub kąpiel perełkowo – ozonowa częściowa, natrysk płaszczowy.

Terapia Holistyczna

Cena: 350 zł
Czas trwania: 150 minut
Wymagana konsultacja fizjoterapeutyczna

Pakiet ukierunkowany jest na poprawę funkcjonowania psychofizycznego klienta. Uwzględnia każdy aspekt życia poprzez pracę z ciałem oraz dotarcie do sfery emocjonalnej i mentalnej. Jest metodą całościowego podejścia do człowieka uwzględniając sferę duchową, emocjonalną, fizyczną oraz psychiczną. Pakiet zawiera: relaksację, ćwiczenia z elementami metody Pilates i Jogi, masaż relaksacyjny, zamiennie terapię zajęciową lub muzykoterapię.

Poudarowy

Cena: w zależności od rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych
Wymagana wizyta lekarska.

Pakiet ten przeznaczony jest dla osób po udarze mózgu, który doprowadził do zaburzeń lub uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Zajęcia mają na celu poprawę sprawności funkcji motorycznych, poznawczych, językowych i emocjonalnych. Celem pakietu jest normalizacja napięcia mięśniowego, poprawa centralnej stabilizacji ciała, zwiększenie zakresu ruchomości w stawach, hamowanie nieprawidłowych wzorców ruchowych, stymulacja aparatu mowy, języka oraz poprawa pamięci, koncentracji uwagi.

Z Wykorzystaniem Metody Johansena - Usprawnianie

Cena: 150 zł
Czas trwania: 60 min
Wymagana konsultacja terapeutyczna

Metoda Johansena to terapia słuchowa skierowana dla osób, w każdym wieku z różnymi problemami, min: migreny, szumy uszne, udary niedokrwienne, krótkotrwałą pamięć słuchową, zaburzenia głosu i mowy.

Pokonaj Nadwagę, Otyłość

Cena: w zależności od rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych
Wymagana wizyta lekarska

Pakiet ten oferowany jest osobą walczącym z nadwagą i otyłością. Zapewnia racjonalne podejście do redukcji masy ciała, dzięki czemu organizm zaczyna lepiej funkcjonować. Przy pomocy wykwalifikowanej kadry każdy z naszych klientów jest prowadzony indywidualnie zgodnie z aktualnym stanem kondycji organizmu. Cele pakietu to redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji fizycznej oraz modelowanie sylwetki.

Przeciwobrzękowy

Cena: w zależności od rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych
Wymagana wizyta lekarska

Pakiet ten przeznaczony jest dla osób z obrzękiem limfatycznym, którego przyczyną jest zastój chłonki wskutek wrodzonych wad lub nabytego uszkodzenia naczyń chłonnych. Zajęcia prowadzone są w małych kameralnych grupach. Ćwiczenia są zindywidualizowane, dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta. Cele pakietu to redukcja obrzęku, stymulacja pompy mięśniowej oraz poprawa zakresu ruchomości stawów zajętej kończyny.

Rehabilitacyjny Premium

Cena: 600 zł (10 wejść)
Czas trwania: 90 minut

Proponowany Pakiet Rehabilitacyjny Premium obejmuje wizytę lekarską, gimnastykę indywidualna w oparciu o nowoczesne metody fizjoterapeutyczne lub masaż leczniczy. Dodatkowo zawiera 3 zabiegi fizykalne.

Rehabilitacyjny Gold

Cena: 800 zł (10 wejść)
Czas trwania: 90 minut

Proponowany Pakiet Rehabilitacyjny Gold obejmuje wizytę lekarską, gimnastykę indywidualna w oparciu o nowoczesne metody fizjoterapeutyczne lub masaż leczniczy. Dodatkowo zawiera 3 zabiegi fizykalne (z zakresu fizykoterapii, hydroterapii lub balneoterapii).

Voucher Rehabilitacyjny

Cena 250 zł
Wymagana wizyta lekarska
( 3 zabiegi rehabilitacyjne przez 5 dni)

To zestaw zabiegów rehabilitacyjnych łącznie z wizytą lekarską. Vouchery rehabilitacyjne można przeznaczyć na prezent dla bliskiej osoby, która zmaga się z dolegliwościami bólowymi lub różnymi problemami zdrowotnymi.

Karta prawna.doc
Wywiad ogólny.doc